opiekun/opiekunka z zamieszkaniem u pary klientow

Stawka

3 000.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Maastricht , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszej pary klientow szykam opiekunki z zamieszkaniem
Panstwo sa bardzo spokojna para. Pan cierpi na chorobe Parkinsona , a Pani na poczatkujaca demencje.
Na ta chwile radza sobie w miare-wspomaga ich corka.
Panstwo chcieliby zostac w domu razem do konca swoich dni.

Praca polega przede wszystkim na:
- zadbaniu o poprawny rytm dnia i nocy,
- pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
- pomoc w toalecie codziennej,
- zrobienie zakupow i przygotowaniu posilkow,
- utrzymaniu domu,

Wymagania

Poniewaz Panstwo sa para bardzo spokojna rowniez opiekunka powinna cechowac sie spokojem
Znajomosc jezyka holenderskiego jest bardzo mile widziana ale i dobra znajomosc jezyka  niemieckiego bedzie wystarczajaca w tym wypadku.
Umiejetnosc postepownia z osobami z demencja i rozumienie problemu choroby Parkinsona jest niezbedna.
Minimalny jednorazowy czas pobytu to 6-8 tygodni.Najchetniej zmiany co 2 miesiace.
Szukamy osob chcacych zwiazac sie z nasza organizacja i klientem na dluzej.

Nasza oferta

Oferujemy prace na holenderskich warunkach:
- umowa,
- ubezpieczenie emerytalne w sektorze sluzby zdrowia,
- dodatkowe ubezpieczenie na wypadek utraty pracy - doplata do 100% wynagrodzenia,
- platny urlop (20 dni w roku - liczone na rato),
- pieniazki wakacyjne wyplacane co miesiac,
- zamieszkanie i wyzywienie u klienta,
- zwrot kosztow dojazdu do €200 w jedna strone przy pobycie minimum 6 tygodni ( na podstawie biletu lub kilometrow)

Wynagrodzenie przy tej ofercie wynosi €3000 brutto