opiekun/opiekunka z zamieszkaniem u klienta

Stawka

2 400.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Maastricht , Holandia

Opis stanowiska

Podopieczna jes bardzo spokojna i ciepla osoba. Pani cierpi na poczatkujaca demencje.
Na ta chwile radzi sobie w miare samodzielnie.Jest calkowicie mobilna,towarzyska ale 2 miesiace temu zmarl jej maz wiec czesto sie smuci.
Pani chcialaby zostac w domu do konca swoich dni.
Klientka mieszka w domu wolnostojacym, do dyspozycji opiekunki jest przestronny pokoj.
Praca polega przede wszystkim na:
- zadbaniu o poprawny rytm dnia i nocy,
- pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
- pomoc w toalecie codziennej,
- zrobienie zakupow i przygotowaniu posilkow,
- utrzymaniu domu,
START PRACY 10-07-2023

Wymagania

-Poniewaz Pani jest bardzo spokojna rowniez opiekunka powinna cechowac sie spokojem
-Znajomosc jezyka holenderskiego jest bardzo mile widziana ale i dobra znajomosc jezyka niemieckiego bedzie wystarczajaca w tym wypadku.
-Umiejetnosc postepownia z osobami z demencja i rozumienie problemu choroby Parkinsona jest niezbedna.
-Minimalny jednorazowy czas pobytu to 6-8 tygodni.Najchetniej zmiany co 2 miesiace.

Nasza oferta

Oferujemy prace na holenderskich warunkach:
- umowa,
- ubezpieczenie emerytalne w sektorze sluzby zdrowia,
- dodatkowe ubezpieczenie na wypadek utraty pracy - doplata do 100% wynagrodzenia,
- platny urlop (20 dni w roku - liczone na rato),
- pieniazki wakacyjne wyplacane co miesiac,
- zamieszkanie i wyzywienie u klienta,
- zwrot kosztow dojazdu do €200 w jedna strone przy pobycie minimum 6 tygodni ( na podstawie biletu lub kilometrow)