opiekun/opiekunka z zamieszkaniem u klienta

Stawka

2 400.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Eindhoven , Holandia

Opis stanowiska

Praca u kobiety po nieudanej operacji macicy, czesciowo uzaleznionej od wozka inwalidzkiego ( pani porusza sie po domu samodzielnie , na zewnatrz uzywa scootmobil).
W trakcie operacji zostaly uszkodzone nerwy przez co Pani nie jest w stanie wyproznic sie samodzielnie.
Kobieta jest w pelni sprawna mentalnie, aktywna zawodowo.
Ma dwojke doroslych dzieci ktore ja odwiedzaja.
Podopieczna mowi biegle po angielsku i niemiecku.
Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym w Eindhoven.
Do obowiazkow opiekunki naleza:
-higiena poranna,ubieranie
-przygotowanie (rowniez wspolne)i posilkow
-utrzymanie domu
-zakupy
-toaleta wieczorna
-towarzyszenie w trakcie wyjsc do parku, do restauracji etc
-kateryzacja i plukanie jelit
Pani NIE wymaga transferu z lozka na wozek.
Dom jest dostosowany.
START PRACY 15-07-2023

Wymagania

-dobra znajomosc jezyka angielskiego lub niemieckiego,
-doswiadczenie nie jest niezbedne ale mile widziane,
-towarzyska osobowosc,

Nasza oferta

Praca jest z zamieszkaniem i wyzywieniem u klienta ( 6 dni w tyg., 1 dzien jest wolny)
Do dyspozucji opiekunki jest cale poddasze domu z wlasnym aneksem kuchennym.
Umowa jest holenderska z ubezpieczeniem emerytalnym, dodatkowym ubezpieczeniem na wypadek utraty zdrowia lub pracy i 13a wyplata.Koszty dojazdu sa wynagrodzane (do €200 w jedna strone przy zamieszkaniu poza Holandia , €0,19 za km zamieszkanie na terenie Holandii)