Opiekun/Opiekunka od 31.05. dla 87-let.Seniora, BEZ opieki w nocy, okolice Stuttgartu, Wynagrodzenie 1800€ na rękę!

Stawka

1 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Opis stanowiska

Opiekun/ Opiekunka osób starszych dla sympatycznego Seniora od 31.05., 71065 Sindelfingen (miasto, ok. 65 tys. mieszkańców, położone 15 km na od Stuttgartu, Badenia-Wirtembergia).

Opiekun/Opiekunka z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1800 Euro/ MC netto („na rękę”).
Palenie dozwolone na zewnątrz.

Do opieki Pan, 87 lat, 184 cm, 68 kg.
Podopieczny jest obecnie osłabiony po pobycie w szpitalu (przyczyną hospitalizacji było złamanie szyjki kości udowej), ma cewnik, w związku z jego sytuacją bywa apatyczny/osłabiony psychicznie (przyjmuje leki).

Senior na tą chwilę porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego (jest mobilizowany do chodzenia i może już przejść krótki dystans o balkoniku) - wymaga niewielkiego wsparcia podczas wstawania, tj.podania dłoni, stabilizacji, dostępny również lift.

NIE MA demencji.
NIE MA opieki w nocy.

Senior potrzebuje pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu się oraz myciu/kąpieli.

3 X W TYGODNIU PRZYCHODZI FIZJOTERAPEUTA.
2-3 W TYGODNIU PRZYCHODZI PFLEGEDIENST - cewnikowanie, opatrywanie rany na pięcie.

Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu 3 pokojowym na parterze. Przy schodach zamontowany jest Treppenlifter, łazienka wyposażona jest w krzesełko toaletowe oraz Badenwannenlift.
Córka mieszka 10 min. od ojca.
Sklepy w zasięgu spaceru, zakupy są dostarczane przez sklep REWE.

Przebieg dnia: pobudka ok. 7:30-8:30, śniadanie, poranna pielęgnacja, 12-12:30 obiad, drzemka, 18-19:00 kolacja, ok. 20-21:00 Senior kładzie się spać.

Do dyspozycji Opiekunki / Opiekuna: własny pokój, Internet. Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki / Opiekuna będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. robienie zakupów, gotowanie (najlepiej dania nie za ostre i nie za kwaśne), sprzątanie, pranie, prasowanie;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy ubieraniu/ rozbieraniu się, myciu/kąpieli, opróżnianie worków od cewnika;
-towarzyszenie w życiu codziennym m.in. rozmowy, wspólne spożywanie posiłków.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.