Opiekun/opiekunka do seniorki na wózku - bez nocek, czas wolny! / Numer oferty: K/01515

Stawka

1 300.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Soest , Soest , Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 18/01/2024

Język : podstawowy
Miejscowość: Soest

Status: zastępstwo
Numer oferty: K/01515

Opis oferty:

Poszukujemy opiekuna lub opiekunki z podstawową, komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad seniorką mieszkającą w Soest (kod pocztowy: 59494)

Podopieczna jest pacjentką wymagającą transferu – łóżko/wózek. Podczas transferowania pacjentka pomaga.
Cierpi na cukrzycę (tabletki), nadciśnienie, inkontynencję (pampersy).
Jest po udarze – jest lewostronnie sparaliżowana.
Podopieczna wymaga wsparcia podczas czynności pielęgnacyjnych.
Wraz z pacjentką w domu mieszka córka (osobne wejścia/mieszkania).
Nocne dyżury przejmuje córka.
*Po ustaleniach z córką możliwy jest dodatkowy czas wolny – 1 dzień lub 2x popołudnie.

Do zadań opiekunki / opiekuna należy wykonywanie obowiązków domowych (m.in. sprzątanie, pranie, prasowanie; gotowanie, robienie zakupów) oraz pomoc i asekuracja seniorki podczas codziennych czynności domowych i pielęgnacyjnych.
Opiekunka / opiekun ma do swojej dyspozycji pokój z dostępem do internetu, TV oraz prywatną łazienkę.

Stawka: 1200/1600€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty (w zależności od stopnia znajomości języka, doświadczenia oraz specyfiki zlecenia)

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.