Opiekun/opiekunka do seniorki - bez nocek i transferu! Osobne mieszkanie / Numer oferty: K/01536

Stawka

1 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Mainz , Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 15/02/2024

Język : dobry
Miejscowość: Mainz

Status: zastępstwo
Numer oferty: K/01536

Opis oferty:

Poszukujemy niepalącego opiekuna lub opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad seniorką mieszkającą w Mainz (kod pocztowy: 55116)

Podopieczna porusza się za pomocą rollatora.
Cierpi na początkującą demencję, osłabienie mięśni oraz zaburzenia krążenia.
Zlecenie nie wymaga nocnych dyżurów ani transferowania.
Podopieczna wymaga wsparcia podczas codziennych czynności.

Do zadań opiekunki/ opiekuna należy wykonywanie obowiązków domowych (m.in. sprzątanie, pranie, prasowanie; gotowanie, robienie zakupów) oraz pomoc i asekuracja podopiecznej podczas codziennych czynności domowych i pielęgnacyjnych.
Opiekun/opiekunka ma do swojej dyspozycji osobne mieszkanie.

Stawka: 1400/1600€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty ( w zależności od stopnia znajomości języka ; doświadczenia czy specyfiki zlecenia)

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.