Opiekun/opiekunka do seniora z psem - bez nocnych dyżurów! / Numer oferty: O/05622

Stawka

1 400.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Barntrup , Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 20/01/2024

Język : komunikatywny
Miejscowość: Barntrup

Status: nowa
Numer oferty: O/05622

Opis oferty:

Poszukujemy niepalącego opiekuna lub opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do opieki nad seniorem mieszkającym w centrum Barntrup (kod pocztowy: 32683)

Podopieczny jest pacjentem poruszającym się za pomocą wózka. Wymaga transferu (rano, wieczorem i w drodze do toalety).
Cierpi na demencję, inkontynencję, cukrzycę oraz Parkinsona. Posiada również cewnik.
Zlecenie nie wymaga nocnych dyżurów
Podopieczny mieszka wraz z żoną, która nie wymaga opieki. W domu jest również pies.

Do zadań opiekunki / opiekuna należy wykonywanie obowiązków domowych (m.in. sprzątanie, pranie, prasowanie; gotowanie, robienie zakupów) oraz pomoc i asekuracja seniora podczas codziennych czynności domowych i pielęgnacyjnych.
Opiekunka / opiekun ma do swojej dyspozycji pokój z dostępem do internetu i TV.
Sklepy znajdują się około 15 min spacerem od domu.

Stawka: 1400/1600€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty (w zależności od stopnia znajomości języka, doświadczenia oraz specyfiki zlecenia)

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.