Opiekun lub opiekunka osób starszych (znajomość języka niemieckiego)

Lokalizacja

Düren , Aachen , Düsseldorf , Niemcy

Opis stanowiska

Poszukujemy opiekuna lub opiekunki dla pacjenta z chorobami układu krążenia i inkontynencją. Pacjent część czynności wykonuje samodzielnie, ale potrzebuje wsparcia w pracach domowych. Sczegółowy plan pracy prezentuje koordynator. Praca niedaleko Aachen.

  • Zadania pracownika: pomoc pacjentowi w higienie i pielęgnacji ciała oraz zmianie odzieży, gotowanie posiłków i podawanie leków; wykonywanie podstawowych prac domowych, takich jak sprzątanie, pranie, wynoszenie śmieci, zakupy (z pomocą rodziny), inne prace określone przez koordynatora.

Wymagania

Wymagamy doświadczenia w opiece nad seniorami, a także gotowości do podjęcia zatrudnienia na co najmniej dwa miesiące. Znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Nasza oferta

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.
  • Ubezpieczenie zdrowotne wyłącznie w niemieckiej kasie chorych.
  • Składki emerytalne, rentowe, pielęgnacyjne, wypadkowe, bezrobotne w Deutsche Rentenversicherung.
  • Zwrot kosztów podróży za okazaniem faktury.