Opiekun/ka seniorów do pracy w Belgii od zaraz

Lokalizacja

Eupen , Verviers , Liège , Belgia

Opis stanowiska

Praca dla opiekuna/opiekunki seniorów w Belgii z dobrą lub słabą znajomością języka niemieckiego lub francuskiego (lub angielskiego).
Osoby bez znajomości języka obcego są również akceptowane.

Obowiązki pracownika:

  • przygotowanie posiłków i opieka nad pacjentem
  • sprzątanie i wynoszenie śmieci
  • pranie oraz prasowanie zmiana pościeli
  • robienie zakupów

Dodatkowo przychodzi pielęgniarka, która zajmuje się kąpaniem i ubieraniem pacjenta.

Wymagania

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi, z gotowością do szybkiego podjęcia pracy.

Nasza oferta

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.
  • Ubezpieczenie zdrowotne wyłącznie w niemieckiej kasie chorych.
  • Składki emerytalne, rentowe, pielęgnacyjne, wypadkowe do Deutsche Rentenversicherung (w Niemczech).
  • Zwrot kosztów dojazdu i darmowy transfer z dworca autokarowego lub DB do miejsca pracy i z miejsca pracy do miejsca odjazdu.
  • Całodobowa pomoc koordynatora na miejscu pracy.
  • Obowiązkowy czas wolny oraz dostęp do Internetu.