Opiekun/ka medyczny z niemieckim dyplomem w szpitalach lub domach opieki w Monachium i okolicach

Stawka

27.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Monachium , Niemcy

Opis stanowiska

Dla wzmocnienia naszego zespołu w Monachium i okolicy poszukujemy obecnie osób na stanowisko opiekuna medycznego (examinierter Altenpfleger (m/w/d) w klinikach, szpitalach, domach opieki lub ośrodkach dla niepełnosprawnych.

Wymagania

  • Niemiecki dyplom (Urkunde) uprawniający do wykonywania zawodu opiekuna medycznego
  • Gotowość do pracy zmianowej i w weekendy

Nasza oferta

  • Niemiecka umowa o pracę na pełny etat na czas nieokreślony
  • Opcjonalnie zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z dostępem do Internetu
  • Dodatki płacowe wynoszą: nocki 25%, soboty 25%, nadgodziny 25%, niedziele 50%, święta 100%
  • 30 dni urlopu
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Zapewniamy ubranie robocze
  • Zwracamy koszty dojazdu do pracy
  • Dieta za każdy przepracowany dzień
  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego
  • Premia powitalna w wysokości 1000€