Opiekun dla seniora (okolice Düren)

Lokalizacja

Aachen , Alsdorf , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Poszukujemy opiekuna osób starszych dla seniora po 90 roku życia. Pacjent nie ma demencji, ale ma osłabiony wzrok i słuch oraz ma inkontynencję. Regularnie przychodzi do niego pielęgniarka, która pomaga mu kąpieli i przygotowuje leki.

Zadania opiekuna:

  • asystowanie pacjentowi w codziennych czynnościach i pomoc w przebieraniu (o ile będzie tego potrzebował)
  • dbanie o porządek w domu, pranie, wynoszenie śmieci itp.
  • gotowanie posiłków, robienie zakupów
  • inne zadania określone przez koordynatora.

Wymagania

Wymagamy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (opieka). Mile widziana komunikatywna znajomość niemieckiego. Oczekujemy szybkiego podjęcia pracy.

Nasza oferta

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.
  • Ubezpieczenie zdrowotne wyłącznie w niemieckiej kasie chorych.
  • Składki emerytalne, rentowe, pielęgnacyjne, wypadkowe, bezrobotne w Deutsche Rentenversicherung.
  • Zwrot kosztów podróży za okazaniem faktury.
  • Darmowy transfer z dworca autokarowego lub DB do miejsca pracy i z miejsca pracy do miejsca odjazdu.
  • Bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do Internetu.
  • Wsparcie koordynatora i ustalony czas wolny.