Opieka starszych osób, Niemcy

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Kassel , Flensburg , Bielefeld , Niemcy

Opis stanowiska

  • Opieka nad podopiecznymi mieszkancami domu starcow
  • Pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach: utrzymanie higieny, jeżeli to wymaga - pomoc w poruszaniu się, podawanie posiłków

Wymagania

  • Podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • Doświadczenie w opiece (rodzinne lub pozarodzinne)
  • Odpowiedzialność, empatia, cierpliwość

Nasza oferta

  • Stała niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony ! tlumaczona na jezyk Polski
  • Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
  • Przelew biezacych cotygodniowych zaliczek wypłacanych juz w pierwszym tygodniu rozpoczecia pracy, nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
  • Długoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny
  • Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze na koszt Firmy IMS)
  • Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce z mozliwoscia dostepu do kuchni i internetu
  • Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne
  • Liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • Indywidualne podejście do każdego kandydata
  • Indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • Premie za polecenie kandydata do pracy; 300€
  • Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia