Opieka nad panią z liftem od 30.10/ Paderborn/ 1700 EUR

Lokalizacja

Paderborn , Niemcy

Firma Euro Service Agnieszka Wyszomirska jest polską firmą, która od 2007 systematycznie poszerza rodzaj i zakres swojej działalności.
Na rynku usług opiekuńczo - pielęgnacyjnych przez ostatnie lata, wraz z zespołem wyjątkowych i doskonale przeszkolonych osób zgromadziliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie. Dzisiaj współpracujemy z najlepszymi niemieckimi partnerami, posiadamy sprawdzone i rzetelne oferty pracy na terenie całych Niemiec .

Numer referencyjny: mb/zmiana/praca-za-granica.net

Miejsce pracy: Paderborn (Niemcy)

Opis stanowiska:

Miejsce pracy:  33102 Paderborn

Wyjazd: 30.10.22 na 2 miesiące

Poszukujemy opiekuna/ki do Pani l.83, waga 70 kilo. Podopieczna ma demencje, zapomina się, pyta o coś parę razy, żyje czasami w swoim świecie, ale jest przy tym spokojną, uśmiechniętą osobą. Seniorka choruje też na cukrzycę, pielęgniarki robią jej zastrzyki z insuliną. Pani porusza się z pomocą wózka inwalidzkiego, przesadza się ją z pomocą LIFTU(podnośnika). Higienę podopiecznej wykonuję się w łóżku, zmienia pampersy, pomaga się pani w jedzeniu obiadu, śniadania i kolacje radzi sobie sama. Podopieczna lubi oglądać tv, dziękuje za każdą pomoc.

Seniorka mieszka w domku i potrzebuje wsparcia w prowadzeniu gospodarstwa domowego, gotowaniu, robieniu zakupów.

Na miejscu jest nasza opiekunka, która wprowadzi nową osobę.

Dla opiekunki jest osobny pokój z WŁASNĄ ŁAZIENKĄ i dostępem do internetu.

Wymagania:

- komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- doświadczenie w opiece nad osobami bliskimi
- mile widziane referencje

Oferujemy:

- umowa na warunkach niemieckich
- 1600-1700 euro miesięcznie netto
- zwrot kosztów podróży

- opieka polskiego biura podczas pobytu

- PREMIA ŚWIĄTECZNA

Prosimy o załączenie do dokumentów następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Euroservice Agnieszka Wyszomirska ul. Pułaskiego 7/4, 58-100 Świdnica, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko opiekuna osób starszych.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Euroservice Agnieszka Wyszomirska ul. Pułaskiego 7/4, 58-100 Świdnica. *
* wyrażona zgoda jest dobrowolna i jej brak, nie ma wpływu na przeprowadzany proces rekrutacji.​​​

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 74 662 24 88,  663 010 343 bądź aplikację Jobs.pl
Opiekun oferty : Milena Bytniewska​