Opieka nad panem od 10.11 do świąt/ 1900EUR netto

Lokalizacja

Offenburg , Niemcy

Firma Euro Service jest polską firmą która od 2007 systematycznie poszerza rodzaj i zakres swojej działalności.

Na rynku usług opiekuńczo - pielęgnacyjnych przez ostatnie lata, wraz z zespołem wyjątkowych i doskonale przeszkolonych osób zgromadziliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie.

Dzisiaj współpracujemy z najlepszymi niemieckimi partnerami, posiadamy sprawdzone i rzetelne oferty pracy na terenie całych Niemiec.

Numer referencyjny: mb/zmiana/praca-za-granica.net

Miejsce pracy: Offenburg (Niemcy)

Opis stanowiska:

Poszukujemy niepalącą opiekunkę do podopiecznego lat 92, waga 75 kilo. Senior ze względu na wiek ma osłabione nerki, serce i płuca, choruje też na cukrzycę. Pan jest sprawny umysłowo, samodzielnie wykonuje higienę osobistą i ubiera się, samodzielnie korzysta z toalety. Porusza się z rolatorem albo na wózku, czasami bolą go nogi. Nie ma transferu, pan siada na wózek sam. Do obowiązków opiekunki należy również: pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, gotowanie, robienie zakupów. Pan mieszka sam w domu, lubi kuchnię włoską.

Dla opiekunki jest dostępny pokój z osobną łazienką i dostępem do internetu. Do dyspozycji jest również rower.

Wyjazd: 10.11.22 do świąt albo dłużej

Miejsce pracy: 77654 Offenburg

Wymagania:

  • dobra / bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • dobry stan zdrowia
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi
  •  szacunek i zrozumienie dla osób starszych
  • empatia
  • mile widziane referencje ​​

Oferujemy:

  • umowę na warunkach niemieckich
  • składki odprowadzane do Niemiec
  • wynagrodzenie 1700€-1900€ miesięcznie netto
  • pełny zwrot kosztów podróży
  • opieka polskiego biura podczas pobyt

Prosimy o załączenie do dokumentów następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Euroservice Agnieszka Wyszomirska ul. Pułaskiego 7/4, 58-100 Świdnica, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko opiekuna osób starszych.
 Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Euroservice Agnieszka Wyszomirska ul. Pułaskiego 7/4, 58-100 Świdnica. *
* wyrażona zgoda jest dobrowolna i jej brak, nie ma wpływu na przeprowadzany proces rekrutacji.​​

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 74 640 6868, 663 010 343.
Opiekun oferty: Milena Bytniewska