Opieka do pana od 30.08.2022 na 2 miesiące / KÖLN / 1600€-1800€

Lokalizacja

Niemcy

Firma Euro Service jest polską firmą która od 2007 systematycznie poszerza rodzaj i zakres swojej działalności.

Na rynku usług opiekuńczo - pielęgnacyjnych przez ostatnie lata, wraz z zespołem wyjątkowych i doskonale przeszkolonych osób zgromadziliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie.

Dzisiaj współpracujemy z najlepszymi niemieckimi partnerami, posiadamy sprawdzone i rzetelne oferty pracy na terenie całych Niemiec.

Numer referencyjny: mb/praca-za-granica.net

Miejsce pracy: Köln (Niemcy)

Opis stanowiska:

Poszukujemy opiekunki do podopiecznego lat 89, waga 60 kilo. Senior ma wysokie ciśnienie, czasami kręci mu się w głowie. Pan potrzebuje pomocy w myciu, po mieszkaniu porusza się samodzielnie, chodzi do toalety i nie ma pampersów. Do obowiązków opiekunki należy: pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, gotowanie, robienie zakupów, chodzenie z podopiecznym na spacery. Pan mieszka sam w domu z ogrodem (nie ma pracy w ogródku).

Dla opiekuna jest osobny pokój z dostępem do internetu.

Wyjazd: 22.08 albo 01.09 do 2 miesięcy

Miejsce pracy: 36041 Fulda

Wymagania:

- komunikatywna / dobra / bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- dobry stan zdrowia
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi
- szacunek i zrozumienie dla osób starszych
- empatia
- mile widziane referencje

Oferujemy:

- umowę na warunkach niemieckich - składki odprowadzane do Niemiec
- niemieckie ubezpieczenie zdrowotne poza granicami kraju
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej
- wynagrodzenie 1600€-1800€ miesięcznie netto
- pełny zwrot kosztów podróży
- opieka polskiego biura podczas pobyt

Prosimy o załączenie do dokumentów następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Euroservice Agnieszka Wyszomirska ul. Pułaskiego 7/4, 58-100 Świdnica, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko opiekuna osób starszych.
 Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Euroservice Agnieszka Wyszomirska ul. Pułaskiego 7/4, 58-100 Świdnica. *
* wyrażona zgoda jest dobrowolna i jej brak, nie ma wpływu na przeprowadzany proces rekrutacji.​​

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 74 640 6868 lub 74 640 5253.
Opiekun oferty: Dominika Fryc