Operatorzy koparek, 3 miejsca, 240kr, darmowe zakwaterowanie (Norwegia, Drammen)

Stawka

240.00 NOK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Drammen , Norwegia

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy OPERATORÓW KOPAREK.
Praca na koparkach kołowych, 15 tonowych.

Wymagania

  • znajomóść j. angielskiego/norweskiego
  • 5 lat doświadczenia w zawodzie
  • referencje telefoniczne z poprzednich miejsc pracy

Nasza oferta

  • zatrudnienie na warunkach norweskich, norweska umowa
  • ubranie pracownicze i narzędzia zapewnione przez pracodawcę
  • odprowadzanie składek, zasiłek na dzieci
  • stawka 240 kr/h
  • darmowe zakwaterowanie
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • darmowe ubrania i narzędzia potrzebne do pracy

Tel: +48798321128, +48510281546

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Jobforce Biuro Pośrednictwa Pracy Joanna Warchoł. Dane są przetwarzane w celach rekrutacyjnych i będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Jobforce) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody w każdym czasie. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem email, który jest dostępny na stronie www.jobforce.pl