OPERATOR ŻURAWIA WIEŻOWEGO - AUSTRIA

Stawka

17.59
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Salzburg , Austria

Opis stanowiska

Oferujemy  prace dla operatorów żurawi wieżowych wszystkich typów i wielkości; zarówno tych sterowanych z dołu jaki i z góry

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi żurawi wieżowych
  • doświadczenie na wymienionym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta

Darmowe zakwaterowanie
-Austriacką umowę o pracę na czas nieokreślony.
-Atrakcyjne wynagrodzenie: od 2350 do 2700 euro netto przy 154 godz/mies. Stawka wg. Kollektivvertrag, uzależniona od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
-Diety dzienne od 26,40 € netto do 41.40 € netto
-Dodatek montażowy
-Dodatek paliwowy
-Pełny pakiet socjalny( 13 i 14 wyplata, płatny urlop)
-Ubezpieczenie zdrowotne
System pracy poniedziałek-czwartek
Mile widziane ekipy
Wymagany Język Niemiecki
(W przypadku ekip przynajmniej u jednej osoby )
My JM Service zapewniamy pomoc polskiego koordynatora w wszystkich sprawach związanych z zatrudnieniem
Nie czekaj i aplikuj już dziś !!!
Zaufało nam już wielu ludzi którzy zapragnęli polepszyć swoje warunki życiowe .
Pośrednictwo Pracy JM Service nr. certyfikatu KRAZ 28484