Operator żurawia teleskopowego

Stawka

16.96
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

  • Obsługa żurawia teleskopowego
  • Pozycjonowanie bloku podnoszącego i zaczepianie ładunku
  • Udział w montażu i regulacji żurawia wieżowego (umieszczanie sekcji gąsienic, belek poprzecznych
    itp.)
  • Podnoszenie i przenoszenie ładunków na ślepo
  • Wycofanie dźwigu z eksploatacji i zabezpieczenie go po zmianie (unieruchomienie, zasilanie itp.)
  • Sprawdzanie stanu technicznego dźwigu
  • Identyfikacja usterek

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość angielskiego
  • Chęć rozwoju i  długotrwałej  współpracy

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie od 16,96€ brutto/h
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Zwrot kosztów podróży do Belgii 125€ po przepracowanych 4 tygodniach
  • Premia na koniec roku – 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Dodatek urlopowy – 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Składki zdrowotne– ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Zapewniony transport