Operator Wycinarki Laserowej CNC * 540 € NETTO/ tydzień

Stawka

540.00
(NETTO )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Kampen , Apeldoorn , Meppel , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, producent maszyn stalowych z okolic Zwolle, Kampen, Meppel, Ommen, Apeldoorn,
poszukuje doświadczonych operatorów wycinarki laserowej.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę wycinarki laserowej Bystronic - praca przy produkcji stalowych elementów/ podzespołów maszyn. Będziesz również nadzorować prawidłową pracę maszyny, dbać o dobry stan techniczny wycinarki i kontrolować jakość wyprodukowanych elementów.

Praca na 2 zmiany.

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2/B1)
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Masz doświadczenie przy obsłudze wycinarki laserowej

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: 540 € netto/ tydzień
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 2-osobowych lub za dopłatą 15 €/ tydzień 1-osobowych) i ubezpieczenie
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym lub rowerem
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    **** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) ****