OPERATOR WÓZKA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA Z ZAŁADUNKIEM BOCZNYM/ LUB OPERATOR REACHTRUCKA. HOLANDIA, Zaandam

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Amsterdam , Zaandam , Haarlem , Holandia

Nasza oferta

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w Zaandam na terenie Holandii, poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA Z ZAŁADUNKIEM BOCZNYM/ LUB OPERATOR REACHTRUCKA

doświadczonych w przewozie nietypowych/wielkogabarytowych ładunków

Nasz klient jest wiodącym dostawcą drewna, paneli oraz materiałów budowlanych. Posiada wiele oddziałów na terenie całej Holandii.
Obsługuje również sprzedaż internetową. Praca na pierwszą zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 16:00.

Twoje zadania:

Załadunek, rozładunek towarów w środku i na zewnątrz – jest to praca nie na magazynie tylko w składzie drewna, przewożenie wielkogabarytowych elementów od 5 metrów długości
Komplementacja zamówień za pomocą wózka widłowego bocznego reachtuck
Ogólne prace magazynowe

Czego oczekujemy?

Doświadczenia jako kierowca wózka widłowego bocznego
Doświadczenia w przewożeniu towarów wielkogabarytowych i nietypowych (min 5 metrów)
Doświadczenia jako order picker
Komunikowania się w języku angielskim lub niderlandzkim A2/B1
Czynnego prawa jazdy kat. B oraz posiadania własnego auta/ transportu do pracy
Posiadanie ważnego (holenderskiego) certyfikatu na wózek widłowy będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

+/- €1740 – €2100 netto miesięcznie (+/-€400 – €480 tygodniowo) po odliczeniu kosztów zakwaterowania i podatków
Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
Pokój jedno osobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
Zwrot kosztów podróży
Rekompensata kosztów podróży z zagranicy
Możliwość ubezpieczenia grupowego w Holland-Zorg, nie uwzględniona w wynagrodzeniu tygodniowym
Wypłata wynagrodzenia co tydzień
Możliwość stałego zatrudnienia
Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.