Operator wózka widłowego z angielskim w NL, 14,13€ +dodatki

Stawka

14.13
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Tiel , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
operator wózka widłowego / order picker

Miejsce pracy: Druten - Holandia
Przewidywany start: praca od zaraz
Długość kontraktu: min. 8 tygodni z możliwością przedłużenia na cały rok
Stawka: 14,13€ brutto

oraz dodatki:
- druga zmiana: 112%
- nadgodziny: 150%
- praca w sobotę do godziny 12stej: 150%

Praca na 2 zmiany w godzinach od 06.00 do 14.00 oraz od 14.00 do 22.00.
Firma Excluton jest producentem wyrobów z kostki betonowej, dostarcza asortyment do projektowania ogrodów i projektowania przestrzeni publicznej.

Zakres obowiązków:
- przygotowanie zamówień składających się z materiałów budowlanych
- załadunek i rozładunek ciężarówek

Wymagania

- dyspozycyjność i zaangażowanie,
- doświadczenie,
- dobra kondycja fizyczna,
- komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niderlandzkiego,
- uprawnienia na wózek widłowy czołowy typu heftruck (najlepiej holenderskie)

Oferujemy

- holenderską umowę o pracę,
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
- tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
- dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,
- zakwaterowanie spełniające normy certyfikatu SNF (płatne max. 112,5 euro/tydz.),
- holenderskie ubezpieczenie (płatne 37,5 euro/tydz),
- bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii.