Operator wózka widłowego w przemyśle drzewnym (od 8 Ton)

Stawka

14.15
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Wismar , Niemcy

Opis stanowiska

Obsluga wozka widlowego 8 - 20 Ton (wózek widłowy czołowy) w zakładzie produkcyjnym – przemysł drzewny
Zaladunek i rozladunek towaru (pakiety drewniane)
Składowanie i transport elementów drewnianych – drewniane pakiety
Praca w systemie zmianowym (3 zmiany) możliwość wzięcia po 3 tygodniach pracy 5 dni wolnego

Wymagania

Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego min powyżej 8 Ton
Posiadanie odpowiednich uprawnień do obsługi wózka widłowego (niemieckie uprawnienia)
Elastycznosc, odpowiedzialnosc oraz umiejetnosc pracy w zespole
Gotowosc do podjecia pracy na terenie Niemiec na dluzszy okres czasu
Bez znajomości języka niemieckiego
Prawo jazdy kat. B
Posiadanie własnego środka transportu będzie dodatkowym atutem – pracodawca nie organizuje transportu do i z pracy

Nasza oferta

Miejsce pracy: Wismar (ok 200 km od granicy z PL)
START kwiecień 2024

Wynagrodzenie w oparciu o Taryfe BAP (Tarifverträge Zeitarbeit) 14,15 € brutto / h
Legalna praca na terenie Niemiec (umowa z niemiecka Firma)
Zakwaterowanie płatne 150€ miesięcznie od osoby (odliczane od wynagrodzenia), w pełni wyposażone pokoje 2 osobowe z kuchnia i łazienka
Prace na dluzszy okres czasu