Operator wózka widłowego typu heftruck, Ijmuiden € 1930 – €2080 netto miesięcznie. WŁASNE AUTO

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

IJmuiden , Heemskerk , Holandia

Nasza oferta

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!
Dla naszego klienta w Ijmuiden (1971) poszukujemy
Operatora wózka widlowego typu heftruck, Ijmuiden +/- € 1930 – €2080 netto miesięcznie
Opis stanowiska:
Masz doświadczenie jako kierowca wózka widłowego, szukasz pracy, w której nie ma dwóch takich samych dni? Chcesz pracować w miłym zespole i rodzinnej atmosferze? Posiadasz ważny holenderski certyfikat na wózek widłowy typu heftruck? Jeśli szukasz nowego wyzwania w logistyce i jesteś gotowy do pracy zmianowej to mamy dla Ciebie świetną ofertę!
Odpowiedz na to stanowisko jeśli jesteś tym, którego szukamy. Możesz rozpocząć pracę operator wózka widłowego już w przyszłym tygodniu! Mamy dla Ciebie jednoosobowy pokój blisko miejsca pracy. Przez dłuższy czas będziesz pracować w zgranym zespole w profesjonalnej firmie. Dla międzynarodowego klienta z regionu IJmuiden od razu poszukujemy doświadczonego operatora wózka widłowego typu heftruck. Ta renomowana firma posiada 9 fabryk rozsianych po całej Europie. W Ijmuiden produkują mokrą karmę dla zwierząt w puszkach, pod własną międzynarodową marką. Jako kierowca wózka widłowego odbierasz zamówienia i przemieszczasz palety za pomocą wózka widłowego oraz upewniasz się, że są one przygotowane do wysyłki. Praca na 3 lub 5 zmian.

Obowiązki:
- Odbieranie zamówienia (palety) za pomocą wózka widłowego
- Przygotowywanie zamówień do wysyłki (pakowanie, oklejanie, zabezpieczanie folia, itp.)
- Rozmieszczanie towarów na odpowiednich miejscach na magazynie
- Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych
- Inwentaryzacja stanów magazynowych i kontrola jakości produktów
- Dbałość o zaopatrzenie w materiały do pakowania
- Dbałość o utrzymanie czystości w miejscu pracy
- Prowadzenie podstawowej administracji magazynowej

Oczekiwania pracodawcy:
- Posiadasz 2 lata doświadczenia jako kierowca wózka widłowego
- Posiadasz wiedze z dziedziny zasad zarządzania i dystrybuowania żywnością oraz analizy zagrożeń (HACCP)
- Posiadasz ważny holenderski certyfikat na wózek widłowy, posiadanie CVA będzie dodatkowym atutem
- Dobrze komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim
- Jesteś elastyczny i gotowy do pracy zmianowej (6: 00-14: 00/14: 00-22: 00/22: 00-6: 00)
- Jesteś pro-aktywny, dokładny i nastawiony na obsługę klienta
- Posiadasz czynne prawo jazdy i własny środek transportu

Oferujemy:
- +/- € 1930 – €2080 netto miesięcznie (+/- €450 – €480 tygodniowo po odliczeniu kosztów zakwaterowania i podatków)
- Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
- 20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
- Pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
- Zwrot kosztów podróży
- Rekompensata kosztów podróży z zagranicy
- Możliwość ubezpieczenia grupowego Holland-Zorg, nie uwzględniona w wynagrodzeniu
- Wypłata wynagrodzenia co tydzień
- Możliwość stałego zatrudnienia
- Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.