Operator wózka widłowego przedniego (heftruck)

Stawka

13.99
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Poeldijk , Holandia

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów w Poeldijk poszukujemy doświadczonego operatora wózka widłowego.
Praca operatora wózka widłowego w magazynie zajmującym się eksportem warzyw i owoców polega głównie na efektywnym przenoszeniu, składowaniu i załadunku produktów na palety lub do kontenerów. Twoje obowiązki będą obejmować m.in.:

  • obsługę wózka widłowego w zakresie bezpiecznego transportu towarów w magazynie
  • bezpieczny załadunek i rozładunek palet z owocami i warzywami
  • poprawną weryfikację produktów, ilości i numerów zamówień
Pracując na tym stanowisku będziesz również współpracować z innymi działami oraz wspierać swoją pracą dział pakowania.

Wymagania

  • ważny certyfikat obsługi wózków widłowych typu heftruck
  • doświadczenie w pracy jako operator wózków widłowych typu heftruck (minimum 5 miesięcy)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność na dłuższy okres (w razie potrzeby także w weekendy)
  • własny środek transportu lub gotowość dojazdu do pracy udostępnionym rowerem (do 10 km)

Nasza oferta

  • wynagrodzenie – €13.99 brutto/godz.
  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych – do €20 netto tygodniowo
  • zwrot kosztów transportu powyżej 10 km – €0,10/km
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy (Vakantiegeld oraz Vakantiedagen)
  • cotygodniowe wypłaty bezpośrednio na Twoje konto
  • od pierwszego dnia pracy obejmujemy Cię programem emerytalnym Plus-Pensioen od Stipp
  • komfortowe zakwaterowanie* ze znakiem jakości SNF – €127 tygodniowo (*w zależności od dostępnych miejsc)
  • ubezpieczenie zdrowotne – €35.56 tygodniowo – z możliwością dofinansowania (Zorgtoeslag) do €123 miesięcznie
  • transport do i z miejsca pracy (rower)
  • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy
  • wsparcie koordynatorów
  • łatwy dostęp poprzez aplikację mobilną do wszystkich dokumentów związanych z zatrudnieniem (paski wypłat, umowa, rozliczenia roczne)

Agencja Pracy Duijndam Works Sp. z o.o. zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 1