Operator wózka widłowego bocznego, 15.50 € Brutto, bez języka, Hammersbach lub Biblis / Niemcy

Stawka

15.50
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Hammersbach , Biblis , Niemcy

Opis stanowiska

  • Obsługa wózka widłowego bocznego (typu reachtruck)
  • Składowanie i wydobywanie towarów paletowych (wysokość regałów do 12 metrów)
  • Rozładunek ciężarówek w dziale przyjęcia towarów
  • Obsługa zamówień za pomocą skanera ręcznego

Wymagania

  • Język niemiecki mile widziany ale nie konieczny
  • Uprawnienienia jako operator wózka widłowego
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych bocznych
  • Gotowość do wyjazdu do pracy od zaraz
  • Auto na dojazdy mile widziane (możliwe grupy 1 auto na 3 osoby)

Nasza oferta

  • Niemiecka umowa o pracę, etat
  • Stawka 15,50 EUR brutto/h
  • System pracy zmianowej:

    Hammersbach:
    3 zmiany – ranna, nocna, późna, w cyklicznej rotacji; (nocki płatne 25% extra); brak możliwości stałej zmiany nocnej; ewentualna praca w niedziele (na przykład podczas inwentaryzacji);

    Biblis:
    3 zmiany - bez nocek. Praca od poniedziałeku do  soboty w godzinach od 5:00 do 23:00
  • Zakwaterowanie we własnym zakresie lub odpłatne od firmy 250€/miesiąc
  • Miejsce pracy to Hammersbach lub Biblis
  • Możliwość przejęcia przez klienta