Operator wózka widłowego bez języka. Atrakcyjna stawka. Darmowe zakwaterowanie. Niemiecka umowa o pracę.

Stawka

2 012.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy

Opis stanowiska

Operator wózka widłowego długie widły. Praca na wózku Niemcy, miasto Pilsting.

Zakres obowiązków:

  • załadunek, rozładunek tirów
  • przejazdy magazynowe

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B oraz auto na dojazd
  • oferta nie wymaga znajomości języka
  • chęci do pracy
  • dyspozycyjność

Nasza oferta

  • stawka godzinowa (13,80€ brutto na godzinę + dieta godzinowa 2€ euro netto do godziny)
  • umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
  • zakwaterowanie w pełni OPŁACONE przez pracodawcę (pokoje 2os.)
  • praca na 3 zmiany, dodatki za : pracę w nocy 25%
  • BRAK ZEITKONTA
  • stała opieka ze strony firmy InJobs
  • kontakt z osobą koordynująca podczas dojazdu w każdy weekend
  • pomoc w przygotowaniu potrzebnych dokumentów, następnie zgłoszenie do odpowiednich instytucji odnośnie podjęcia pracy przez pracownika