Operator wózka widlowego

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Ludwigsfelde , Niemcy

Opis stanowiska

Twoje zadania:
Obsluga wozka widlowego (wozek 4 widłowy)
Zaladunek i rozladunek towaru (80% jazdy wózkiem, 20% pozostałe zadania)
Elastyczny system pracy

Wymagania

Czego oczekujemy:
Doświadczenie w obsłudze wózka widlowego
Posiadanie odpowiednich uprawnien
Elastyczność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole
Gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na dłuższy okres czasu
Nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego
Prawo jazdy kat. B oraz posiadanie własnego środka transportu będzie dodatkowym atutem (dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy)

Nasza oferta

Co oferujemy:
Wynagrodzenie 16 - 18 € brutto w zaleznosci od doswiadczenia i umiejetnosci
Legalna praca na terenie Niemiec (umowa z niemiecka Firma)
Treść umowy rowniez w jezyku polskim
Prace na dluzszy okres czasu
Pracodawca nie oferuje zakwaterowania