Operator wózka Reachtruck (chłodnia) * 13.97 € brutto/ h + dodatki zmianowe + nadgodziny

Stawka

13.97
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Best , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, firma logistyczna/ transportowa z okolic Bredy
poszukuje operatorów wózków typu Reachtruck z aktualnym certyfikatem i prawem jazdy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę wózka widłowego typu Reachtruck, załadunek i rozładunek, rozmieszczanie i sortowanie artykułów spożywczych & mięsa ( temperatura +- 2 °C ) , dostarczanie towarów we wskazane miejsca na magazynie, pomoc przy pracach magazynowych, utrzymywanie porządku na magazynie.

Praca w systemie zmianowym.

Zapraszamy do przyjazdu w poniedziałek lub środę na spotkanie organizacyjne do biura w Zaltbommel.

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (B1)
  • Masz doświadczenie jako operator reachtruck i posiadasz aktualne certyfikaty
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień (w poniedziałek): 13.97 € brutto/ h + nadgodziny (125% - 150%)
    + dodatki zmianowe: 19:00 - 00:00 i 6:00 - 7:00 = 135% / 00:00 - 6:00 = 145% / soboty = 150% / niedziele = 200%

    (pierwsze wynagrodzenie w trzecim tygodniu pracy)
  • Umowa na warunkach holenderskich (podpisywanie umowy w biurze od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00)
  • Zakwaterowanie (w pokojach 2-osobowych, koszt 115 € tygodniowo) i ubezpieczenie (koszt na tydzień 33.41 €)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    **** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) ****