Operator tokarki CNC/ sterowanie Sinumerik– 2750 EUR netto – NIEMCY, 01609 Gröditz/ Drezno Tylko 150 km od Zgorzelca!

Stawka

2 750.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Dresden , Niemcy

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

Produkcja złożonych dużych części i detali poprzez toczenie zgodnie z rysunkami w produkcji indywidualnej
Wykonywanie zadań transportowych za pomocą suwnic sterowanych z poziomu podłogi (licencja, jeśli jest już dostępna, świetnie, jeśli nie, można to zrobić w firmie)
Konserwacja i dbałość o maszyny
Kontrola jakości (kontrola wymiarów i dokumentacja)
Produkcja gwintów
Ustawianie tokarek CNC
Wybór i wymiana narzędzi

Wymagania

Czego oczekujemy?

Doświadczenia z systemem sterowania Siemens Sinumerik 840 D
Znajomości języka niemieckiego (min. komunikatywna)
Własnego auta na dojazd od pracy
Wprowadzanie prostych zmian w programie – mile widziana umiejętność
Obsługa wytaczarek – mile widziana umiejętność
Znajomości rysunków technicznych

Nasza oferta

Co oferujemy?

Wynagrodzenie 2750 EUR netto / miesięcznie
Brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio wraz z miesięczną pensją
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu)
Możliwość pracy w nadgodzinach (zależne od pracodawcy) płatne dodatkowo +25% do wypłaty
Dodatki za pracę zmianową
Dodatki urlopowe oraz świąteczne
Niemiecka umowa o pracę
Niemieckie ubezpieczenie (w tym dodatkowe prywatne ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę)
Premia po przepracowanych 3, 6 i 12 miesiącach oraz bonus paliwowy
Cykliczne podwyżki
Możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek
Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów