OPERATOR SUWNICY POMOSTOWEJ I BRAMOWEJ...Z DOŚWIADCZENIEM I UPRAWNIENIAMI... € 14,13/h brutto

Lokalizacja

Vianen , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w VIANEN (4131) poszukujemy osob na stanowisko: OPERATOR SUWNICY POMOSTOWEJ I BRAMOWEJ.

Praca polega na:
- transporcie gotowych ścian prefabrykowanych z hali na zewnątrz
- rozładowywaniu prętów i koszy zbrojarskich z ciężarówek
- transporcie materiałów budowlanych na hali produkcyjnej

Rozpoczęcie pracy: OD ZARAZ

Wymagania

- doświadczenie w pracy jako operator suwnicy
- uprawnienia na suwnicę
- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
- gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Nasza oferta

- możliwość stałego zatrudnienia
- stawka € €13,50 plus 4,67% adv - € 14,13 Brutto
- Standardowo 38-40 godzin na tydzien
- czasami są nadgodziny (45 godzin wtedy będzie) i praca w sobote rano

Stawki w ciągu tygodnia:
do 38 godzin 14,13 EU (13,50 EU + 4,67% adv)
38-43 godz 13,50 EU (13,50 EU + 0% adv)
>43 godz 20,25 EU (150% z 13,50 EU)

- cotygodniowe wynagrodzenie
- zakwaterowanie 82,50 € tygodniowo
- ubezpieczenie 23,69 € tygodniowo
- umowę w j.polskim
- pracę w renomowanej, stabilnej firmie.
- organizujemy przejazd do Holandii