OPERATOR SUWNICY/ BETONIARZ/PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - BELGIA! 17,48 € B/H+ ZAKWATEROWANIE !

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Liège , Hasselt , Leuven , Hasselt , Belgia

NASZA OFERTA:

  • Stabilne i długoletnie zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 17,48 € B/H
  • Dodatek transportowy dla każdego: 30 € brutto/mc + rozliczenie kilometrówek,
  • bonus dla kierowcy: 50 € netto,
  • Możliwośc skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia ERGO Hestia,
  • nadgodziny płatne +50%,
  • Komfortowe i w pełni wyposażone DARMOWE zakwaterowanie,
  • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności.
  • Premia roczna!

WYMAGANIA:

 Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Chęć długoletniej współpracy,
  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem,
  • Podstawy angielskiego,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do twoich głównych obowiązków będzie należało:

Wylewanie betonu z naczynia podczepionego do suwnicy pomostowej, operowanie giętarką do stali.