Operator robota spawalniczego, bez znajomości języka

Stawka

14.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Oldenburg , Niemcy

Opis stanowiska

  • Obsługa robota spawalniczego,
  • Dodatkowo spawanie ręczne metodą MAG,
  • spawanie pojedynczych elementów i komponentów – budowa maszyn

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze robotów spawalniczych
  • Uprawnienia spawalnicze MAG

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie 14€ brutto/h + 40€ diety dziennie
  • niemiecka  umowa o pracę na dłuższy okres
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata
  • premie za polecenie kandydata do pracy