Operator / Programista CNC (Tokarki i Frezarki) - Jednoosobowe pokoje!!

Lokalizacja

Belgia , Niemcy

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych kluczowych belgijskich klientów poszukujemy operatora frezarki/tokarki CNC
Praca na dużym, nowoczesnym oraz dobrze wyposażonym parku maszynowym.

Wymagania

Wymagania:

- Doświadczneie w pracy na podobnym stanowisku
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nasza oferta

Oferujemy:

- W pełni legalne zatrudnienie na belgijskich warunkach,
- Wynagrodzenie 15 - 19 Euro brutto / godzina (w zależności od doświadczenia)
- Zwrot kosztów dojazdu do Belgii (jednorazowo) do 125 Euro,
- Bardzo dobre warunki zakwaterowania (Pokoje 1-osobowe, mieszkania maksymalnie 2/3 osobowe, blisko miejsca pracy, bezpłatny dostęp do internetu) - 90 Euro / tyg. - 65 Euro / tyg. (w przypadku posiadania własnego samochodu),
- Premie socjalne zgodnie z belgijskim prawem (8,33% premii rocznej, 15,38% dodatku wakacyjnego, dodatki dla osób posiadających dzieci),
- Transport do pracy (rower lub skuter - koszt 10 euro / tygodniowo), w przypadku posiadania własnego transportu (samochód) - zwrot kosztów dojazdu,
- Bezpłatny transfer z lotniska,
- Wolimy łączyć, niż dzielić – możliwość wyjazdu w parach,
- Zapewniamy pełne wsparcie na czas trwania umowy (jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kandydatami).