operator / programista CNC

Stawka

19.15
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Oostkamp poszukujemy OPERATORA CNC!
Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

  • Praca z jedną lub większą liczbą maszyn CNC. Odpowiedzialność za konfigurację i produkcję.
  • Odpowiedzialność za tworzenie mikroczipów, kół zębatych do kompresorów oraz łuków dla sektora medycznego.
  • Samodzielne przeprowadzanie kontroli za pomocą manualnego sprzętu pomiarowego.
  • Firma zajmuje się produkcją małych elementów, ważna jest dla nich precyzja i dokładność
  • Odbędziesz szkolenie z Polalkiem, który również swoją karierę zaczynał z absolutejobs

Wymagania

Wymagania:

  • Posiadasz techniczne wykształcenie w zakresie mechaniki lub równoważne doświadczenie.
  • Posiadasz wiedzę oraz doświadczenie z zakresu programowania oraz obsługi maszyn CNC / oprogramowanie Fanuc lub Sinumeric
  • Jesteś gotów do pracy w systemie 3-zmianowym.
  • Posiadasz wystarczającą wiedzę do czytania i interpretacji technicznych rysunków (mechanicznych).
  • Pracujesz dokładnie i precyzyjnie, dbając o wysoką jakość produktów.
  • Posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego.

Nasza oferta

Oferta:

  • Umowa na pełny etat / stały kontrakt po okresie próbnym
  • Wynagrodzenie na start od  17,0349 euro.
  • Premia za zmianę dzienną: 12,5%. - 19,15 brutto
  • Premia za noc: 45% - 24,69 brutto
  • Premia za niedzielną noc: 67%. - 28,44 brutto
  • Bony na posiłki: 8,00 euro/dzień
  • Poranna zmiana: 5:00 - 14:00.
  • Popoludniowa zmiana: 14:00 - 23:00.
  • Nocna zmiana: 23:00 - 5:00.
  • Stawki na stałym kontrakcie są podnoszone, po 6 miesiącach będziesz zarabiał znacznie więcej

Ponadto:
  • zatrudnienie długoterminowe na warunkach belgijskich
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania 65 dni w okresie od lipca do czerwca)
  • dodatek wakacyjny – 15,38% rocznych zarobków brutto
  • możliwość otrzymania stałego kontraktu w firmie
  • komfortowe zakwaterowanie (internet, rachunki i serwis sprzątający w cenie)
  • ubezpieczenie pracownicze
  • płatne święta
  • dopłatę do dojazdów do pracy
  • możliwość wypożyczenia auta firmowego
  • pomoc w uzyskaniu meldunku, konta bankowego, dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, a także zasiłku rodzinnego
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie
  • zwrot za przyjazd do Belgii po przepracowanych 6 tygodniach