Operator prasy krawędziowej * - okolice Eindhoven

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Eindhoven , Eersel , Hapert , Holandia

Opis stanowiska

-obsługa maszyny CNC: zaginanie pod odpowiednim kątem arkuszy blach ze stali nierdzewnej,

-ustawianie, dobór i instalacja właściwych narzędzi, wybór właściwego programu

-wkładanie i wyjmowanie materialu

-kontrola produktów za pomoca suwmiarki i kątomierza

-praca na maszynach marki Safan i LVD

Zakład pracy jest częścią grupy producenckiej oferującej kompletne rozwiązania dla ferm kurzych. Ich produkty znajduja zastosowania przede wszystkim w:

  • wymiennikach ciepła z wentylacja dla kurnikow przemyslowych. Pomagaja zmniejszyc zuzycie gazu i utrzymanie optymalnej temperatury dla kur
  • urządzeniach do transportu jaj; od prostych pakowarek do jaj w gospodarstwie po złożone systemy obsługi jaj i tac do zastosowań w wylęgarniach.
  • budowie metalowych kurników i automatycznych budek lęgowych

Wymagania

-znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego,

-doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych,

-umiejętność dokonywania pomiarów za pomocą np. suwmiarki, średnicówki,

-znajomość rysunku technicznego.

Nasza oferta

-atrakcyjną stawkę i dodatki zmianowe,

-prace na nowo wybudowanej, czystej i przestronnej hali produkcyjnej,

-umowę na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia

-bezpłatny transport i dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych,

-wysoki standard zakwaterowania, w pełni wyposażonego w AGD,

-bezpłatny dostęp do pralnio-suszarni,

-program poleceń pracowniczych.