Operator prasy krawędziowej CNC. J. niemiecki + własne auto wymagane. NIEMCY, rejon LIPSK

Stawka

2 250.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Leipzig , Niemcy

Opis stanowiska

Obsługa prasy krawędziowej
Monitorowanie zautomatyzowanej linii montażowej
Przetwarzanie zleceń przy użyciu programów i rysunków
Dokumentacja stanu pracy, zużycia blachy, godzin pracy
Zgodność z wymaganiami jakościowymi
Podstawowa konserwacja

Wymagania

Nasze oczekiwania:

Język niemiecki umożliwiajacy komunikację w miejscu pracy na poziomie B1/B2
Doświadczenie jako operator prasy krawędziowej CNC 1/2 lata
Prawo jazdy + własne auto obowiązkowe

Nasza oferta

Co oferujemy?

Zarobki miesięczne w granicach 2250€-2800€ netto – 1 kl. Zależne od ilości przepracowanych godzin
Stawkę 14 euro netto/h (kalkulacja stawki brutto + diety netto/h)
Bezpłatne komfortowe 1-osobowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (kuchnia + internet).
Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony (unbefristeter Arbeitsvertrag).
Zaliczki po 1. tygodniu pracy bez żadnych opłat – do 300€ tygodniowo – bez żadnych opłat!
TERMINOWE WYNAGRODZENIE do 15 dnia każdego miesiąca/ za miesiąc poprzedni.
Opiekę polskiego koordynatora
Stabilne zatrudnienie u naszych wieloletnich klientów

Dodatkowe bonusy:
 Od 150,00 € – 300,00 € premii świątecznej (przysługuje po okresie próbnym, zależne od stażu pracy).
od 150,00 € – 300,00 € premii wakacyjnej (przysługuje po okresie próbnym, zależne od stażu pracy).