Operator pracy krawędziowej CNC z j.niderlandzkim+auto#Holandia,Cruquius#Praca z zakwaterowaniem od zaraz

Stawka

18.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Creil , Amsterdam , Rotterdam , Holandia

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Produkcja maszyn, przenośników taśmowych, podesty, wywrotki i stoły robocze stosowane w przemyśle spożywczym
  • Produkcja różnych produktów z blach ze stali nierdzewnej przy użyciu prasy krawędziowej Durma CNC
  • Konfiguracja maszyny
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w obsłudze prasy krawędziowej CNC min.2 lata
  • Doświadczenie w cięciu,gięciu blachy,formowaniu
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość j.niderlandzkiego
  • Czynne prawo jazdy kat B
  • Znajomość stali nierdzewnej

Nasza oferta

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie +/- 2250 € netto miesięcznie przy przepracowaniu 40 godzin
  • Wynagrodzenie +/- 520 € tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia zdrowotnego i podatków  Wynagrodzenie 18,00 € brutto za godzinę
  •  Stała praca, 38 godzin tygodniowo + możliwość nadgodzin
  • Holenderska umowa o pracę, dostępna także w języku polskim i angielskim
  •  20 płatnych dni urlopu w roku, nie wliczanych do tygodniowego wynagrodzenia
  •  Komfortowy pokój jednoosobowy w domu rodzinnym
  •  Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży praca-dom-praca
  •  Rekompensata kosztów podróży zagranicznych w formie regulacji podatkowej
  •  Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
  •  Wypłata wynagrodzenia raz w tygodniu
  •  Możliwość stałego zatrudnienia
  •  Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
  •  Akcja Przyjaciel do Przyjaciela
  • Twój osobisty menadżer konta, który pomoże Ci i odpowie na pytania