Operator maszyn, sortownia owoców Belgia

Stawka

14.75
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

  • Zapewnienie odpowiednich materiałów, przydział stanowisk pracy i działań oraz instruowanie pracowników na linii
  • Rejestracja danych produkcyjnych i kontrolnych
  • Sortowanie, ważenie ora pakowanie owoców
  • Układanie skrzynek na paletach oraz przygotowywanie do wysyłki
  • Transport towarów wózkiem widłowym
  • Praca na dwie zmiany

Wymagania

  • Doświadczenie jako operator maszyn
  • Umiejętność jazdy wózkiem widłowym
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Chęć rozwoju i  długotrwałej  współpracy

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia od 14,75€ brutto/h
  • Dodatki za pracę zmianową 7,5% oraz za pracę w zimnie 5%
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata,
  • Praca od zaraz