operator maszyn, składarko-sklejarka

Stawka

15.90 - 17.25
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Wellen , Wellen , Belgia

Opis stanowiska

  • Produkcja opakowań z tektury litej, głównie dla przemysłu spożywczego
  • Obsługa składarko-sklejarki
  • Konfiguracja maszyny zgodnie ze specyfikacjami
  • Monitorowanie funkcjonowania i przebiegu pracy maszyn,
  • Dbałość o realizację norm jakości i bezpieczeństwa
  • Dokonywanie odpowiednich regulacji na maszynie zgodnie z instrukcjami
  • Naprawianie drobnych usterek na maszynie, zgłaszanie większych do działu technicznego
Praca w systemie 3zmianowym
– I zmiana: od poniedziałku do czwartku: 6:00-14:00 – piątek: 6:00-11:00
– II zmiana: od poniedziałku do czwartku: 14:00-22:00 – piątek: 11:00-16:00
– III (nocna) zmiana: od poniedziałku do czwartku: 22:00-6:00 – piątek: 16:00-21:00

Wymagania

  • Doświadczenie jako operator maszyn, najlepiej na podobnych maszynach ( dodatkowy atut)
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Chęć rozwoju i  długotrwałej  współpracy

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie od 15.90€-17.25€ brutto/h (w zależności od zmiany) + 5€ czeków żywnościowych za każdy przepracowany dzień,
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania,
  • Podwyżka po pozytywnej ewaluacji (możliwość rozwoju wewnątrz firmy),
  • Pieniądze wakacyjne, 13tą pensję, ubezpieczenie chorobowe oraz zdrowotne,
  • Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii: 250€,
  • Pomoc polskojęzycznych koordynatorów,
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata,
  • Praca od zaraz