Operator maszyn produkcyjnych

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Hapert , Holandia

Opis stanowiska

- Praca w zakładzie przemysłowym zajmującym się produkcją części do przemysłu motoryzacyjnego,
- kontrola procesu obróbki części (cięcie, klinczowanie, wykrawanie),
- kontrola jakości produktu.

Wymagania

- motywacja do pracy
- mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- mile widziane doświadczenie w sektorze metalurgicznym,
- prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Nasza oferta

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne),
- umowę na 12 m-cy z możliwością przedłużenia- ty decydujesz ile pracujesz,
- gwarantujemy legalne zatrudnienie na przejrzystych warunkach u sprawdzonego i rzetelnego klienta,
- możliwość wyjazdu z Polski od zaraz (mile widziane osoby zamieszkujące prywatne lokacje w Holandii),
- pracę w godzinach nadliczbowych oraz w systemie zmianowym,
- dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych,
- komfortowe mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD oraz sieć Wi-Fi,
- bezpłatne ubranie robocze i dojazd do pracy,
- program poleceń pracowniczych,
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów z telefonem alarmowym 24h/dobę (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) np. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza.