Operator maszyn, pakowanie i sortowanie owoców

Stawka

15.47
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Temse , Belgia

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn do pakowania, sortowania  oraz ważenia owoców
  • Konfiguracja maszyny zgodnie ze specyfikacjami
  • Monitorowanie funkcjonowania i przebiegu pracy maszyn,
  • Zapewnienie odpowiednich materiałów w miejscu pracy
  • Dokonywanie odpowiednich regulacji na maszynie zgodnie z instrukcjami
  • Naprawianie drobnych usterek na maszynie, zgłaszanie większych do działu technicznego
  • Praca na dwie zmiany 6-14, 14-22

Wymagania

  • Doświadczenie jako operator maszyn, najlepiej na podobnych maszynach ( dodatkowy atut)
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Chęć rozwoju i  długotrwałej  współpracy

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie od 15,47€ brutto/h
  • Vouchery na żywność 7€ dziennie
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Zwrot kosztów podróży do Belgii 125€ po przepracowanych 4 tygodniach
  • Premia na koniec roku – 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Dodatek urlopowy – 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Składki zdrowotne– ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Zapewniony transport