Operator maszyn - mile widziane kobiety, komfortowe zakwaterowanie (Wangen CX-GL-DE)

Stawka

1 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Niemcy

Opis stanowiska

  • Prosta obsługa maszyn wykrawających wieczka z aluminium
  • Ustawianie maszyny
  • Zmiana wartości
  • Kontrola pracy maszyn
  • Kontrola jakości
  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • Dokumentacja wykonanych prac
  • Utrzymywanie maszyn w czystości
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi maszyn
  • Umiejętność obsługi maszyn
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Uzdolnienia manualne
  • Precyzja, staranność
  • Prawo jazdy, własny samochód warunek konieczny

Nasza oferta

OFERUJEMY:

  • Pracę w dużej, nowocześnie wyposażonej niemieckiej firmie produkującej aluminiowe wieczka do jogurtów
  • Praca w hali – w normalnej, pokojowej temperaturze
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z 6 miesięcznym okresem próbnym
  • Wynagrodzenie od 1800 Euro netto/etat 168 godzin w miesiącu plus nadgodziny i dodatki za pracę na zmianie nocnej
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Darmowe zakwaterowanie w komfortowych pokojach 1-osobowych z WiFi
  • Trzyzmianowy system pracy
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne- wliczane na poczet przyszłej niemieckiej emerytury
  • Premię za polecenie kandydatów do pracy w wysokości 300 Euro brutto – premia wypłacana będzie 4 tygodnie od dnia rozpoczęcia pracy przez poleconego kandydata
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc polskojęzycznego konsultanta w sprawach organizacyjnych po zatrudnieniu
  • Pomoc z ramienia naszej firmy przed oraz po zatrudnieniu
  • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim na bazie przesłanego cv oraz innych dokumentów aplikacyjnych
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy.