OPERATOR MASZYN- ENS €15,01! PRAWO JAZDY + ANGIELSKI + ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI!

Stawka

15.01
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Kampen , Urk , Emmeloord , Holandia

Opis stanowiska

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.

Dla naszego klienta zajmującego się produkcją tworzyw sztucznych w miejscowości ENS (8307) poszukujemy operatorów maszyn.

Twoje zadania:

-Konwersja maszyn do wytłaczania i wprowadzanie ich do produkcji

-Wykonywanie drobnych napraw

-Sprawdzanie jakości maszyn i dostosowywanie ich do specyfikacji produkcyjnej

-Monitorowanie jakości linii produkcyjnych

-Samodzielnie rozwiązywanie usterek

-Zapewnienie porządku i czystości w miejscu pracy

-Prowadzenie ewidencji działań.

Praca w systemie 3 zmianowym.

Wymagania

Czego oczekujemy?

Wymagane jest zaświadczenie o niekaralności

Osoby dostepne na długi okres czasu

Prawo jazdy kat. B

Znajomość jezyka angielskiego jest obowiązkowa i weryfikowana, min. poziom B1. Komunikacja w firmie jest głównie w języku angielskim!

Koleżeństwo i dobra komunikacja

Czystość i higiena w pracy

Nie wolno mieć sztucznych rzęs ani doczepianych/długich paznokci.

Buty robocze ze stalowa końcówka

Nasza oferta

Co oferujemy?

- Stawka podstawowa wynosi €12,41/h brutto + dodatek zmianowy do każdej godziny 21%= €15,01/h brutto!

- Pełen etat

- Dopłatę € 10,00 tygodniowo dla kierowcy auta służbowego

- Wynagrodzenie wakacyjne 8,33%

- Wynagrodzenie urlopowe 8,70% (środki są kumulowane na koncie wewnętrznym pracownika

i zostaną wypłacone w trakcie urlopu lub w 7 tyg. od dnia zakończenia umowy z pracownikiem)

- Zakwaterowanie (koszt 104,00 € tygodniowo)

- Ubezpieczenie zdrowotne 33,51 € tygodniowo

- Opiekę polskich koordynatorów

- Pracę w solidnej, renomowanej firmie