Operator maszyn drukarskich Rotterdam do €2500 netto miesiąc

Stawka

2 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Rotterdam , Holandia

Wymagania

Kogo potrzebujemy?
Posiadasz doświadcznie na podobnym stanowisku
Posiadasz wiedzę techniczną oraz umiejętności
Dobrze komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim
Jesteś odpowiedzialny, dokladny i zdyscyplinowany
Posiadasz umiejętność rozwiązywania problemów
Posiadasz czynne prawo jazdy

Nasza oferta

Dla naszego klienta w m. Rotterdam poszukujemy kandydata na stanowisko: Operator maszyn drukarskich
O firmie:
Naszym klientem jest wiodący europejski dostawca wysoce wyspecjalizowanych elastycznych rozwiązań opakowaniowych dla przemysłu cukierniczego np: czekolady i słodyczy takich jak mentosy, fruitella, czekolada Lindt itp. Firma jest mistrzem w najwyższej jakości druku wklęsłego, jak i fleksograficznego. Dostarczają najlepsze w swojej klasie opakowania dostosowane do indywidualnych potrzeb, aby zapobiegać stratom i marnotrawstwu żywności w całym łańcuchu dostaw podstawowych towarów

Opis pracy
Poszukujemy doświadczonych, zdyscyplinowanych oraz zmotywowanych operatorów maszyn drukarskich.
Posiadasz wiedzę oraz doświadczenie techniczne? Komunikujesz się dobrze w języku angielskim lub holenderskim? Mieszkasz w okolicy Rotterdamu? Bądz poszukujesz pracy z zakwaterowaniem? Ta oferta jest z pewnością dla Ciebie!
Mamy dla Ciebie samochód służbowy i jednoosobowy pokój około 35 km od miejsca pracy.
Praca w wymiarze 36 godzin na 3 zmiany:
- Poranna zmiana od poniedziałku do czwartku od 6:30 – 14:30 w piątki od 6:30 do 12:30.
- Popołudnie od poniedziałku do czwartku od 14:30 do 22:30 w piątki od 12:30 do 18:30.
- Zmiana nocna od poniedziałku do czwartku od 22:30 do 6:00 rano.

Obowiązki:

Powlekanie/buforowanie materiału opakowaniowego zgodnie ze standardami określonymi w specyfikacji
Prowadzenie administracji zamówień
Zatwierdzanie wypodukowanego materiału
Przydzielanie zadań asystenowi
Przejecie obowiązków w sytuacji nieobecności bryadzisty
Zatrzymanie maszyny w przypadku problemów jakościowych, technicznych lub bezpieczeństwa
Praca zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i obowiązującymi zasadami fimy

Co oferujemy?
Wynagrodzenie +/- €2036 - €2500 netto miesięcznie w oparciu o 36 godzin
Wynagrodzenie +/- €470 - €577 netto tygodniowo
Stawka €15,11 brutto za godzinę + 20% wliczonego już dodatku zmianowego= €18,12 br/godz
Stała praca, 36 godzin tygodniowo
Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
Komfortowy pokój jednoosobowy w domu rodzinnym
20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży
Rekompensata kosztów podróży z zagranicy
Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
Wypłata wynagrodzenia co tydzień
Możliwość stałego zatrudnienia
Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
Opieke koordynatora w razie pytan lub problemow

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.