Operator maszyn do produkcji drutów i prętów ! Pokoje 1-osobowe ! Zwrot kosztów dojazdu do Belgii !

Lokalizacja

Belgia , Aalst , Dendermonde , Aalst , Niemcy

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy operatora maszyn do obróbki metalu (druty).

Firma specjalizuje się w konstrukcji wyrobów stalowych.
Asortyment produktów składa się z rolek, prętów, siatek, dźwigarów budowlanych, elementów
dystansowych i wzmocnień ścian.
Firma posiada rownież własne warsztaty konstrukcyjne, w których buduje maszyny.

Opis stanowiska:
- Płaski drut stalowy wkłada się do maszyny, aby uzyskać gotową stal zbrojeniową.
- Pracownik odpowiedzialny jest za obsługę maszyn.
- Końcówkę drutu stalowego umieszcza się razem z początkiem kolejnej rolki drutu stalowego za pomocą spawarki.
- Maszynę konfiguruje się na ekranie komputera.
- Umieszcza się rolki prawidłowo na maszynie i sprawdza, czy wszystko idzie dobrze.
- Ostatnim etapem produkcji jest owijanie stalową taśmą wokół gotowego produktu.

Wymagania

- siła fizyczna,
- akceptowanie głośnego otoczenia pracy,
- chęć pracy w systemie zmianowym (również nocki),
- chęć pracy w weekendy i nadgodziny,
- doświadczenie w sektorze metalurgicznym (nie jest to warunek konieczny),
- doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,

Nasza oferta

- Atrakcyjna stawka godzinowa 14,44 euro brutto / godzinę (zmiana popołudniowa +10% = 15,88 euro brutto / godzinę oraz zmiana nocna +20% = 17,93 euro brutto / godzinę),
- Zwrot kosztów dojazdu do Belgii (jednorazowo) do 125 Euro,
- Bardzo dobre warunki zakwaterowania (Pokoje 1-osobowe, mieszkania maksymalnie 2/3 osobowe, blisko miejsca pracy, bezpłatny dostęp do internetu) - 65 Euro / tyg. (w przypadku posiadania prywatnego samochodu oraz 90 Euro / tyg. (bez własnego samochodu),
- Premie socjalne zgodnie z belgijskim prawem (8,33% premii rocznej, 15,38% dodatku wakacyjnego, dodatki dla osób posiadających dzieci),
- W pełni legalne zatrudnienie na belgijskich warunkach,
- Transport do pracy (rower lub skuter), w przypadku posiadania własnego transportu (samochód) - zwrot kosztów dojazdu,
- Bezpłatny transfer z lotniska,
- Zapewniamy pełne wsparcie na czas trwania umowy (jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kandydatami).