Operator maszyn CNC Tokarz/Frezer– 2900 EUR Netto m/c – 36199 Rotenburg an der Fulda

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Eisenach , Bebra , Niemcy

Opis stanowiska

       Zakres obowiązków
  • toczenie i frezowanie złożonych elementów z dużą liczbą wariantów
  • sterowanie Siemens Sinumerik 840D
  • obsługa 3- i 5-osiowych maszyn CNC
  • samodzielne przezbrajanie produktów poprzez zmianę programów

Wymagania

      Czego oczekujemy?
  • znajomości języka niemieckiego (min. komunikatywna) na poziomie A2/B1
  • doświadczenia zawodowego
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • konieczne posiadanie własnego auta

Nasza oferta

  • wynagrodzenie 2900 EUR netto miesięcznie
  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio wraz z miesięczną pensją
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu)
  • możliwość pracy w nadgodzinach (zależne od pracodawcy) płatne dodatkowo
    +25% do wypłaty
  • dodatki za pracę zmianową
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemiecka umowa o pracę
  • niemieckie ubezpieczenie (w tym dodatkowe prywatne ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę)
  • premia po przepracowanych 3, 6 i 12 miesiącach oraz bonus paliwowy
  • cykliczne podwyżki
  • możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów