Operator maszyn CNC różne oferty frezarka, tokarka, centrum obróbcze, laser, prasa krawędziowa (GL-DE)

Stawka

3 200.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Augsburg , Illertissen , Laupheim , Niemcy

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn CNC- prosta obsługa lub ustawianie, programowanie i obsługa maszyn CNC w zależności od umiejętności kandydata
  • Obróbka metali np. stali szlachetnej i metali kolorowych - w zależności od konkretnej oferty
  • Przygotowanie maszyny do pracy
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub ewentualnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego ( w zależności od firmy)
  • Prawo jazdy, własny samochód (mile widziane, ale niekonieczne – pracodawca organizuje dojazd do zakładu pracy z zakwaterowania)
  • Gotowość do pracy w systemie 1,2 lub 3-zmianowym w zależności od oferty
  • Ogólna wiedza techniczna
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Precyzja, dokładność, sumienność
  • Gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres

Nasza oferta

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym z rzetelnym, sprawdzonym pracodawcą
  • Pracę w renomowanych firmach producentów części precyzyjnych dla takich branż jak: automotive, budowa maszyn, medycyna, lotnictwo etc. - w zależności od konkretnej oferty.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 3200  euro netto/etat (uzależnione od doświadczenia i umiejętności kandydata)
  • Dodatek 25% netto do stawki godzinowej za pracę w nocnej zmianie
  • Komfortowe zakwaterowanie – pokoje 1 osobowe z Wi-fi – opłacone, koszt odciągany jest od wypłaty na koniec miesiąca. Pokoje i apartamenty sprawdzane są osobiście przez naszego kontrahenta.  Istnieje możliwość udostępnienia zakwaterowania za darmo . Kwota wynagrodzenia za etat wynosi wówczas odpowiednio ok. 2400 Euro netto/etat w zależności od oferty i doświadczeń kandydata.
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Odzież robocza Engelbert Strauss / UVEX
  • Możliwość relokacji z rodziną w przyszłości
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych (po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
  • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny.
  • Premia powitalna w wysokości 150-300 Euro brutto po przepracowanych 4 tygodniach
  • Premie za polecenie kolegów w wysokości 300 Euro ( wypłacane przepracowanych 4 tygodniach przez poleconą osobę).
  • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy.
  • Dobieramy odpowiednią ofertę dla kandydata.