Operator maszyn CNC → praca w Niemczech !

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Berlin , Dortmund , Dresden , Niemcy

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn CNC (tokarki/frezarki/programowanie)
  • Ustawianie parametrów obrabiarek CNC
  • Kontrola jakości wykonanych detali
  • Dobieranie odpowiednich materiałów i tworzyw
    przeznaczonych do obróbki
  • Wykonywanie drobnych prac serwisowych oraz konserwacyjnych
  • Praca na podstawie rysunku i dokumentacji technicznej
  • Praca na jedną zmianę, w różnych miejscowościach
    w Niemczech, w zależności od aktualnego zapotrzebowania

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego (min.A1)
  • lub angielskiego (min.A2)
  • Własny samochód na dojazdy do pracy
  • Doświadczenie na danym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Dobra organizacja pracy

Nasza oferta

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dieta godzinowa
  • Możliwość zapewnienia zakwaterowania odpłatnie
    (pokoje jednoosobowe)
  • Pewne i długotrwałe zatrudnienie, zapewniające stabilność finansową
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
  • Przyjazna atmosfera w zespole, sprzyjająca współpracy i integracji