OPERATOR MASZYN CNC - od 2600 Euro netto/miesiąc

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Niemcy

DAAR Personal Service GmbH jest liderem na niemieckim rynku pracy. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały. Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Twoje zadania:

- Praca na obrabiarkach CNC ze sterowaniem Siemens/Fanuc/Heidenhein/Hanuk

- Zmiana narzędzi i ewentualne poprawki

- Kontrola jakości

- System pracy 2 bądź 3-zmianowy

Wymagania:

- Doświadczenie na ww stanowisku

- Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

- Możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o stałą niemiecką umowę o pracę

- Wynagrodzenie od 2600 € - 2900 € Netto miesięcznie

- Brak Zeitkonta - możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

- Pomoc w organizacji zakwaterowania (pokoje jednoosobowe)

- Kontakt z biurem w języku polskim

Zainteresowany? Zapraszam do aplikowania!

+ 49 176 212 30 202