Operator maszyn CNC frezer tokarz całe Niemcy. Od 2800€. Umowa niemiecka.

Stawka

2 352.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Niemcy

Obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuję osób na stanowisko:

operator/programista CNC

Miejsce pracy: południe Niemiec

Miejsce pracy: Niemcy
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Operator maszyn CNC frezer tokarz całe Niemcy. Operator maszyn CNC, frezer, tokarz to specjalista zajmujący się obsługą i programowaniem komputerowo sterowanych maszyn do obróbki skrawaniem, takich jak frezarki i tokarki CNC. Zadania na tym stanowisku to przygotowywanie programów CNC. Które instruują maszyny, jak dokładnie przetwarzać surowe materiały.

Wymagania:

  • Auto na dojazdy
  • komunikatywny niemiecki
  • doświadczenie w CNC

Oferujemy:

  • stawka 14€ netto na godzinę
  • wynagrodzenie miesięczne od 2352€
  • darmowe mieszkanie
  • umowa niemiecka
  • brak bez Zeitkonto
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • pełne wsparcie kandydata